24 lipca 2015
Dodane przez Ara dnia Lipiec 24 2015 14:37:49
Witajcie, kochani! Dzisiejsza aktualka jest bardziej organizacyjna, choć oczywiście znajdziecie w niej również kilka nowości.
Jak zapewne większość z Was zauważyła, na naszej stronie pojawiły się projekty zakończone, aktywne i planowane grupy Hentai Neko-Land. Muszę z przykrością ogłosić, że po wielu latach od powstania, grupa HNL zostaje zamknięta.
Na szczęście grupa HNL nie przestanie istnieć tak do końca, bo Dejikos, oraz edytorka ANeko-chan, wciąż będą pracować nad projektami aktywnymi i prawdopodobnie planowanymi, jako członkowie naszej grupy StarDust Scanlations. Mam nadzieję, że poczują się u nas jak "w domu".

Rozszerzona zawartość newsaBonusy od 77 do 94 (Serie: The Maze Runner, Teen Wolf, Haikyuu,
Kuroko no Basuke, One Piece, Free).

Devil's Honey Tom 1 Rozdział 2
Nemureru Tsuki Tom 1 Rozdział 5,5
Doujinshi: Akiyama-kun - Mind Full of Worry*
Doujinshi: Shingeki no Kyojin - Mesaki no Emono~Prey in Sight

*Do znalezienia w dziale mangi aktywnej "Akiyama-kun".

<- ->


"Kochani czytelnicy. Jak pewnie zauważyliście, od dłuższego czasu nie możemy (jako grupa) sobie poradzić z realizacją naszych projektów. Nie wynika to ze złej woli, po prostu duży wpływ na ten stan rzeczy miały moje ostatnie problemy osobiste, a dodatkowo brak chętnych do pomocy.

O programie naprawczym myślałam od kilku miesięcy, jednak wdrążenie go okazało się ponad moje siły. Niedługo skończy się nam umowa na serwer, więc należało w końcu podjąć ostateczną decyzję. Wspólnie z szefostwem StarDust Scanlations postanowiłyśmy zrobić transfer mojej osoby oraz ANeko, w tym naszych rozpoczętych i kilku planowanych projektów. Właściwie była to jedyna słuszna opcja, dlatego na takie rozwiązanie się zdecydowałam.

Wszystkie rozpoczęte projekty zostaną wykonane pod szyldem StarDust Scanlations. W momencie, gdy się z nimi uporamy (dziewczyny z SDS nam w tym pomogą) oraz z projektami planowanymi przejętymi od HNL, będziemy po prostu pomagać przy innych projektach, więc nic tak naprawdę nie stracicie."
-Dejikos [HNL]


MANGI PRZEJĘTE PRZEZ STARDUST SCANLATIONS:
– Given
– High School ☆ Lullaby (one-shot)
– Himitsu (one-shot)
– Hinata
– Ichido Dake no Uta (doujinshi)
– Kare no te no Uchi #1-2 (doujinshi)
– Katazuke no Deki nai Otona Tachi (doujinshi)
– Kocchi Muite Sensei (doujinshi)
– Kono Yoru no Subete
– Links
– Merry Checker
– Mesaki no Emono~Prey in Sight (doujinshi)
– Milk (doujinshi)
– Mune no Kodou
– Nemuri Otoko to Koi Otoko
– Nobara
– Otogi
– Sakasa Moji Nara Sukida to Ieru (one-shot)
– Shichigatsu no Kousaten
– Yukimura-sensei to Kei-kun