19 maj 2015
Dodane przez Ara dnia Maj 19 2015 14:14:02
Dziś urodziny obchodzi... *fanfary*... Himitsu! Od długiego już czasu poprawia wszystkie nasze błędy, nawet przy doujinach z serii, których nie znosi! Takiej korektorki ze świecą szukać, więc mamy nadzieję, że zostaniesz z nami kolejny rok, Himi. Wszystkiego najlepszego! Niech zwycięstwo KS-u w Gorzowie będzie najlepszym znakiem, że nadchodzący dla ciebie rok będzie pełen miłych niespodzianek.

W tym uroczystym dniu życzę Ci dwóch rzeczy: miłości, co w sens życie ubiera i szczęścia, by wygrać z losem w pokera. (Osobiście dodałabym alkoholu, pieniędzy, przystojniaka i zdrowia, ale co ja tam wiem...).
Rozszerzona zawartość newsaUrodzinki, urodzinki, wszyscy robią już lubieżne minki.
Bo to znaczy gejozy fala, a dziś ją Himi nam wyzwala.

(Ara powinna odpuścić sobie układanie wierszy, bo raczej jej nie idzie~).


W aktualce:

Bokutachi wa Asu ni Mukatte Ikiru no da Tom 1 Rozdział 7
Bokutachi wa Asu ni Mukatte Ikiru no da Tom 1 Rozdział Extra - KONIEC projektu
Honto Yajuu Tom 3 Rozdział 6
Nemureru Tsuki Tom 1 Rozdział 5
Devil's Honey Tom 1 Rozdział 1 - NOWY projekt
Aiso Tsukashi Tom 1 Rozdział 6
Aiso Tsukashi Tom 1 Rozdział Extra - KONIEC projektu
Doujinshi: One Piece - Game
Doujinshi: Naruto - Tokitsukaze


Seria: One Piece
Podgląd/Download: 1 | 2 | 3

Organizacyjnie:

*Dla wszystkich fanów SmoAce (o ile jest tam ktoś prócz mnie) mam dobre wieści. Doujin Game z serii One Piece był wydawany przez autorkę na raty, w wielkich odstępach czasowych, toteż my wydaliśmy do tej pory ten dj w dwóch osobnych częściach. Nie tak dawno wyszły nowe strony, które kończą wreszcie całą historię, ale zważywszy na ich ilość doszłam do wniosku, że wydanie ich w osobnej, trzeciej części jest bezsensowne. Dlatego też zapraszam do pobrania tego doujinshi w pełnej odsłonie, z dodatkowymi stronami i po reedycji.

*Jak widzicie zakończyliśmy przygodę z Bokutachi wa Asu ni Mukatte Ikiru no da, co oznacza wolne miejsce w projektach aktywnych. Najprawdopodobniej w miejsce to wskoczy manga Tsumaranai Otoko autorstwa Yamamoto Kotetsuko. Data wydania pierwszego chaptera jeszcze nie ustalona, ale możecie już go wypatrywać. Inna sprawa, ale powiązana - głosujcie w nowej ankiecie, oceniając nasz kolejny skończony projekt.

* Zakończyliśmy również Aiso Tsukashi, serie chyba przez wielu lubianą (ankieta odnośnie tytułu pojawi się w przyszłym tygodniu), ale nie rozpaczajcie, fani gejozy! Miejsce tej mangi zajmuje już dziś Devil's Honey, długo wyczekiwane dzieło Natsume Isaku. Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście czuję się pocieszona.