Aozora no Sunda Iro wa 4
Dodane przez Ara dnia Grudzień 24 2010 12:42:13
Czwarty chapter "Aozora no Sunda Iro wa" jest gotowy do pobrania. Swoją drogą, ten chapter jest moim ulubionym z całej historii, więc mam nadzieję, że i Wam się spodoba. W wolnej chwili weźmiemy się za tłumaczenie i edycje drugiego rozdziału Koi no Shizuku, ale musicie wiedzieć, że naszym głównym celem jest zakończenie jak najszybciej Aozory. Właściwie razem z Rii-chan planowałyśmy dodać na stronkę świątecznego One Shota, ale z powodu egzaminów i innych spraw osobistych nie mieliśmy czasu by się nim zająć, a że jest długi, pewnie skończyłybyśmy go dopiero po świętach. Mijało się to z naszym celem, a więc dałyśmy sobie z tym spokój.
Rozszerzona zawartość newsa
Czwarty chapter "Aozora no Sunda Iro wa" jest gotowy do pobrania. Swoją drogą, ten chapter jest moim ulubionym z całej historii, więc mam nadzieję, że i Wam się spodoba. W wolnej chwili weźmiemy się za tłumaczenie i edycje drugiego rozdziału Koi no Shizuku, ale musicie wiedzieć, że naszym głównym celem jest zakończenie jak najszybciej Aozory.
Właściwie razem z Rii-chan planowałyśmy dodać na stronkę świątecznego One Shota, ale z powodu egzaminów i innych spraw osobistych nie mieliśmy czasu by się nim zająć, a że jest długi, pewnie skończyłybyśmy go dopiero po świętach. Mijało się więc to z naszym celem, a więc dałyśmy sobie z tym spokój.
Pozostaje mi złożyć Wam życzenia w imieniu naszej grupy:


Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.